* INTERNETS

Reklāmkarogs

Bezvadu internets

SIA Ogres Interneta Centrs bezvadu internets ir pieejams privātmājās, kuras atrodas tiešā redzamībā torņu tuvumā. Lai noskaidrotu vai Jūsu privātmājā ir pieejami OIC interneta pakalpojumi, sazinieties ar mums pa tālruni +371 27541102. Pieslēgumu izveidosim 3-5 dienu laikā, no pietiekuma saņemšanas brīža.

 • garantētais ātrums, ne zemāks par 80% no tarifu plānā uzstādītās datu plūsmas
 • nemainīga IP adrese
 • simetrisks ātrums (augšupielāde un lejupielāde ir vienāda)


Informācijai – naktī no 1:00 – 7:00 tiek noņemti ātruma ierobežojumi, kā rezultātā ir iespējams saņemt līdz pat 40 mbit/s lielu interneta ātrumu.

Abonēšana, veidojot jaunu pieslēgumu

 Ātrums
Abonēšanas maksa
mēnesī ar PVN 21%
līdz 40 mbit/s ( 8 Mbit/s garantēts )
14.58 euro


XL līdz 40 mbit/s ( 16 Mbit/s garantēts )
26,25 euroAbonēšanas maksu mēnesī ir iespējams mainīt, līguma slēdzējam aizpildot un iesniedzot atbilstošu iesniegumu OIC birojā.

Ierīkošana

 • Euro 50,00
  Cenā iekļautas gan aparatūras, gan iekārtu uzstādīšanas izmaksas.

Papildus izmaksas

Standarta ierīkošanā ietilpst pieslēgums tikai vienam datoram. Ja vēlaties savā privātmājā pieslēgt vairākus datorus, tad papildus ir iespējams pasūtīt bezvadu maršrutētāju, kas ļaus pieslēgt gan stacionāros datorus, gan arī bezvadu telefonus u.t.t. Cena - Euro 20,00

Līguma slēgšana

Līguma noslēgšanai ir nepieciešams sagatavot sekojošus dokumentus/informāciju:

 • Juridiskai personai
  • Reģistrācijas apliecība
  • Paraksta tiesības apliecinošs dokuments (UR lēmums)
  • Juridiskā un pasta adrese
 • Fiziskai personai
  • Pases kopija vai pases datu noraksts (vārds, uzvārds, personas kods, pases nr., pases izdošanas datums)
  • Deklarētā dzīves vieta

Līgums tiek noslēgts pie klienta pēc pieslēguma izveidošanas darbu veikšanas vai arī SIA Ogres Interneta Centrs birojā Ogrē, Meža pr. 14, 109. vai 112. kabinetā.

Kāpēc izvēlēties tieši mūs?

 • Ātrs un stabils
  Tieši tāds, lai bez maksas izmantotu to, ko citi piedāvā par maksu
  Ilgajā savas darbības laikā esam izveidojuši pakalpojumu, kurš ir lieliska izvēle starp cenu un datu pārraides ātrumu. Daudzi pakalpojumu komplektos iekļautie servisi (piem. balss pārraide, interneta televīzija, utml.) ir pieejami arī bez papildus maksas un to lietošanai der tas pats Interneta pieslēgums.
 • Ātrums abos virzienos vienāds
  Piemēram, DSL nosūtīšanas ātrums ir līdz 8% no lejupielādes jeb saņemšanas ātruma
  Ir pagājuši tie laiki, kad Interneta galvenā loma bija informācijas meklēšana un failu lejupielāde. Šodien ar vien lielāku aktualitāti iegūst dažādi interaktīvi servisi, kur ir svarīga ne tikai datu lejupielāde (saņemšana), bet arī augšupielāde (nosūtīšana). Tā piemēram, balss un video telefonija, virtuālie privātie tīkli (VPN), tiešsaites spēlēs, utml. Šādām vajadzībām DSL pieslēgums, kur lejupielāde ir 5Mbps, bet augšupielāde tikai 0,5Mbps (tikai desmitā daļa) ir nederīgs.
 • Nekā lieka
  Kāpēc maksāt par lietām, kuras var saņemt bez maksas?
  Šodien telekomunikāciju tirgū tiek piedāvāti dažādi pakalpojumu komplekti ar visdažādākajiem piedāvājumiem. Kā rāda pieredze, tad vairumā gadījumu interese par komplektā iekļautajām "mantiņām" ir tikai lietošanas sākumā. Vēlāk vajadzības izkristalizējas līdz tam, ko tiešām lieto katru dienu: pieslēgums Internetam. Globālajā tīmeklī ir pieejami servisi gan bezmaksas balss, gan video, gan arī televīzijas pārraidei. Ikvienam ir jāizdara gudra izvēle un jāatsakās no visa liekā!
 • Pastāvīga attīstība
  Pilnību var sasniegt tikai pastāvīgi pilnveidojoties
  Nav noslēpums, ka modernās tehnoloģijas ir nozare, kas attīstās vis straujāk. Līdz ar to ne tikai tirgus mudināti, bet arī savas intereses vadīti esam pastāvīgi centušies ne tikai attīstīt savu pakalpojumu tehniskos risinājumus, bet arī pilnveidoties paši. Katru kļūdu rūpīgi analizējam un darām visu, lai tāda vairs neatkārtotos.

Diennakts palīdzības dienesta tālrunis elektronisko sakaru tīkla bojājumu vai elektronisko sakaru pakalpojuma saņemšanas traucējumu pieteikšanai: +371 27541102.

AKTUALITĀTES