Aktualitātes

Lielāki ātrumi un pievilcīgākas cenas privātmājām

Piektdiena, 16. decembris, 2016 00:00

SIA “Ogres Interneta Centrs“, izmantojot jaunākās tehnoloģijas bezvadu datu pārraidē, ir veicis vairāku bāzes staciju uzlabošanu, kā rezultātā jau tagad ir iespējams saņemt daudz labāku ātrumu par  pievilcīgākām cenām.

Sākot ar 2017.gada 1.janvāri mainās esošo bezvadu klientu pieslēguma ātrumi, papildinot tos!Ātrums
Abonēšanas maksa
mēnesī ar PVN 21%
40 mbit/s ( 8 Mbit/s garantēts )
14.58 euro


XL 40 mbit/s ( 16 Mbit/s garantēts )
26,25 euro


Vienreizējā pieslēguma maksa – 50,00 euro ar PVN.

Informācijai:

Klienti maksā par minimālo garantēto ātrumu. Šādam ātrumam ir jābūt vienmēr atbilstoši izvēlētai paketei. Ir iespējams, ka uz doto brīdi būs klienti, kuriem minimālais garantētais ātrums būs mazāks par jauno norādīto. Šāda situācija var būt klientiem, kuriem ir ļoti veca aparatūra. Ir iespējams steidzamības kārtā veikt aparatūras nomaiņu. Vienreizējā samaksa par nomaiņu ir 50 euro ar PVN. Ja nevēlaties maksāt par aparatūras nomaiņu, tad būs jāgaida, jo mūsu interesēs ir pašiem to nomainīt, bet tā kā mēneša griezumā mēs varam atļauties tikai noteiktu skaitu nomaiņu, tad, lai apmierinātu visus, paies kāds laiks.

Ieguvumi:

  • garantētais ātrums, ne zemāks par 80% no tarifu plānā uzstādītās datu plūsmas
  • nemainīga IP adrese
  • simetrisks ātrums (augšupielāde un lejupielāde ir vienāda)


Informācijai – naktī no 1:00 – 7:00 tiek noņemti ātruma ierobežojumi, kā rezultātā ir iespējams saņemt līdz pat 40 mbit/s lielu interneta ātrumu.


Sīkāka informācija zvanot pa tālruni – 65044526 vai 27541102.

Atlaižu sistēma mūsu klientiem

Piektdiena, 03. septembris, 2010 09:52

Atlaižu sistēma mūsu klientiem - ja esi mūsu klients un vēlies vienu mēnesi bezmaksas internetu, vai arī atlaidi viena euro apmērā esošai abonēšanas maksai, iesaki mūs citiem. Ja Jūsu ieteiktā persona tiks pieslēgta, Jums automātiski tiks piešķirts viens mēnesis bezmaksas internets vai abonēšanas atlaide pēc Jūsu izvēles.

Esat aktīvs, Jums ir iespēja saņemt bezmaksas pakalpojumu uz visiem laikiem, ja piesaistīto cilvēku skaits sakrīt ar Jūsu abonēšanas summu. Ja maksājat šobrīd 1e euro abonēšanas maksu un piesaistat mums 15 jaunus klientus, bezmaksas internets Jums garantēts. Piedāvājums attiecas uz bezvadu pieslēgumiem.

Ja ir jautājumi, sazinieties ar mums izmantojot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai arī zvaniet uz 27541102.

Savlaicīga rēķinu apmaksa

Pirmdiena, 16. augusts, 2010 20:27

Informējam, ka sākot ar 2010. gada septembra mēnesi, visiem SIA Ogres Interneta Centrs klientiem, kuru parāda apjoms pārsniegs viena mēneša interneta abonēšanas maksājuma summu, tekošā mēneša 10. datumā tiks automātiski bloķēts interneta pieslēgums līdz pilnīgai parāda segšanai.

Neskaidrību vai problēmu gadījumā, kuras radušās saistībā ar rēķinu saņemšanu vai apmaksu, kā arī problēmu gadījumā jāierodas SIA Ogres Interneta Centrs birojā runāt par rēķinu apmaksas termiņiem.

Automātisko rēķinu izsūtīšanas nepilnības

Pirmdiena, 12. jūlijs, 2010 09:44

Atvainojamies visiem klientiem, kuri laika periodā no 11. jūlija pulksten 21.30 līdz 12. jūlija pulksten 9.00 saņēma vairākkārtīgi rēķinus par jūlija mēnesi. Rēķinu izsūtīšanas mehānisms „ieķērās” kā rezultātā tika izsūtīts liels apjoms e-pastu.

Ja konstatējat kādas nepilnības ar rēķinu saņemšanu vai arī ir kādi papildus jautājumi, zvaniet uz tālruni 27541104.

Pieslēgumu akcijas

Pirmdiena, 08. februāris, 2010 22:53

Pieslēgums daudzdzīvokļu mājās

  • Maksā 59 Ls un saņem mājas interneta pieslēgumu ar 6 mēnešu XXL paku bez maksas.

Pieslēgums privātmājās

  • Maksā 99 Ls un saņem bezvadu interneta pieslēgumu privātmājās ar 6 mēnešu XXL paku bezmaksas.

Akcijas laiks nav ierobežots. Cenā iekļautas uzstādīšanas izmaksas. Līguma termiņš ir 12 mēneši. Pēc akcijas pieslēguma termiņa beigām Jūs varēsiet izvēlēties jebkuru citu interneta ātruma paku pēc saviem uzskatiem.  Visiem akcijas pieslēguma klientiem tiek nodrošināts bezmaksas datorserviss.

Papildus ir mainījušās pieslēguma cenas bezvadu pieslēgumiem privātmājās. Sīkāka informācija atroda šeit.

Piesaki akcijas pieslēgumu sūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot pa tālruni 65044526.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 Nākamā > Beigas >>

AKTUALITĀTES